Auto na protiúčet

Koupě zcela nového auta je především záležitostí emocí, zatímco rozum Vám říká „kup raději ojeté auto!“ Vždyť cena nového vozu se sníží o pětinu jen tím, když poprvé nastartujete. Kvalitní ojetý vůz naopak nabízí ideální poměr ceny a výkonu, protože Vám může sloužit mnoho let a i poté si uchová slušnou část svojí původní hodnoty z doby, kdy jste ho koupili. Navíc zdaleka nepřiplácíte tolik za lepší motor nebo luxusnější výbavu, za tyto nadstandardní prvky už zaplatil prodejci první majitel.

Projděte si naši nabídku, najdete v ní desítky vozů, které vypadají a jezdí jako nové. Chtěli jste někdy řídit BMW nebo Audi? Nemusíte za něj zaplatit přes milion. Přesedlat ze staršího vozu můžete velmi výhodně, když nám ho přivezete jako auto na protiúčet. Pokud se poohlížíte po prověřeném ojetém voze s garancí původu, je docela pravděpodobné, že Vám v garáži stojí auto, které je stále v dobrém stavu, ale už nestačí Vašim nárokům. Neztrácejte čas s jeho nabízením přes inzeráty. Nabízíme Vám pohodlnější a výhodnější řešení – auto na protiúčet. Díky našim více než dvacetiletým zkušenostem známe aktuální situaci na trhu, proto dokážeme Váš vůz vykoupit za cenu výhodnou pro obě strany. Přivezte Váš vůz k nám a vyřídíme vše potřebné během pár hodin.

Při koupi auta na protiúčet v našem autobazaru v Praze si připravte tyto doklady:

  • Malý technický průkaz
  • Velký technický průkaz
  • Občanský průkaz
  • Zelenou kartu
  • Servisní knížku

Budeme také rádi, pokud přivezete manuál, příp. další materiály související s vozidlem, ale není to nutné. Samotný proces výměny auta je jednoduchý – náš zkušený automechanik zkontroluje Váš vůz, poté prověříme jeho původ a dohodneme si cenu, kterou zaplatíte za vybraný vůz z naší nabídky. Všechny administrativní nezbytnosti zařídíme my a Vy si tak můžete už ten samý den užít projížďku nově koupeným vozem.

A na závěr to nejlepší: zvýhodnění při nákupu auta na protiúčet může být až 10 000 korun, což už je velmi dobrý důvod, proč se zastavit v našem autobazaru na Praze 8 a odjet z něj (téměř) novým autem.