Výkup aut Praha

Prodat automobil na inzerát může být daleko těžší, než se zdá. Zaplatíte hodně peněz za zveřejnění inzerátu, potom musíte odpovídat na e-maily a telefonáty. Často se Vám ozvou neseriózní zájemci, kteří nedorazí na domluvenou prohlídku vozu, vymlouvají se, smlouvají o cenu a všemožně kličkují. Týdny utíkají a přebytečné auto Vám stále zabírá místo v garáži, zatímco už jste mohli jezdit lepším, nebo využít peníze jinak. Není vhodnějším řešením auto prodat někomu, kdo trhu s ojetými auty dobře rozumí?

Přenechte starosti s prodejem Vašeho vozu nám, autobazaru v Praze, který má dvacetileté zkušenosti s výkupem aut za hotové. Během jedné návštěvy našeho autobazaru od nás můžete dostat peníze na ruku. Díky tomu, že se na trhu pohybujeme dlouhou dobu a auta se nám daří prodávat rychle, můžeme pracovat s minimální provizí. Udržujeme si neustálý přehled o pohybu cen v oblasti prodeje i výkupu aut, a proto Vám dokážeme vždy nabídnout nejvyšší cenu na trhu. Za Váš ojetý vůz tedy dostanete stejnou nebo dokonce lepší cenu, než za jakou byste ho prodali přímo na inzerát.

Výkup aut všech značek

Přestože se specializujeme na prémiové vozy, patříme mezi autobazary v Praze, které vykupují  vozidla všech značek, modelů a cen, nebráníme se ani atypickým vozům. Po výkupu vozu samozřejmě přebíráme veškerou zodpovědnost za technický stav auta. Rádi za Vás také vyřídíme veškerou administrativu spojenou s převodem vozu, abychom Vám ušetřili námahu.

Možná Vás potěší, že na rozdíl od jiných autobazarů se u nás nemusíte obávat nerealisticky vysoké ceny za výkup vozu, nabídnuté po telefonu. Někdy může jít ze strany autobazaru o nedostatek zkušeností (zákazník obvykle nezná všechny vady na kráse svého automobilu), ale nejčastěji jde o úmysl, kterým se bazar snaží potenciálního prodejce přilákat a na místě donutit k přijetí ceny, která je nižší i o několik desítek tisíc korun. Proto Vám při kontaktu po telefonu nebo e-mailu můžeme sdělit spíše realistické rozpětí ceny, do kterého se většina podobných aut svoji hodnotou vejde.

Jaké doklady budete při výkupu auta za hotové potřebovat? Spolu s vozem do našeho autobazaru přivezte velký a malý technický průkaz, zelenou kartu a servisní knížku. Určitě nezapomeňte také na doklad totožnosti, výhodou při výkupu je i manuál k vozidlu. A jak samotný výkup za hotové probíhá? Jako první zkontrolujeme technický stav Vašeho vozidla a také prověříme jeho původ. Poté Vám nabídneme cenu za výkup Vašeho auta a vyřídíme potřebné formality. Prodat auto s námi je snadné.